Oferta cateringowa dań wielkanocnych

Przeżyj pyszne święta z naszym wielkanocnym cateringiem

Catering wielkanocny w Złotym Stawie

Spraw, by ta Wielkanoc była niezapomnianym świętem! Nasi kucharze ułatwią Ci to zadanie dzięki domowym, świątecznym potrawom wielkanocnym na wynos. Ciesz się pełnym smaku i tradycji jedzeniem, a także specjalnymi świątecznymi daniami, które sprawią, że Twoja święta będą naprawdę wyjątkowe i pyszne – bez kłopotliwego przygotowywania ich samodzielnie. To proste: skomponuj własne menu wielkanocne i złóż zamówienie już teraz.

Wielkanoc to czas, gdy większość rodzin przygotowuje specjalne potrawy, takie jak jajka, kiełbasa czy mazurek. Nasz catering wielkanocny może pomóc Ci w zachowaniu tradycji, jednocześnie dając Ci czas na cieszenie się świętami z rodziną i przyjaciółmi. Nasz zespół kucharzy przygotowuje jedzenie na bieżąco, dzięki czemu masz pewność, że potrawy będą świeże i pełne smaku.

Tradycyjne potrawy wielkanocne na Twoim stole

Z myślą o świętach Wielkanocy opracowaliśmy świąteczne menu po brzegi wypełnione daniami, które wszyscy już znamy. Dlatego nie zabraknie tam aromatycznego żurku wielkanocnego z białą kiełbasą i chrzaniem, tradycyjnego bigosu, zrazów wieprzowych i wołowych czy pysznych krokiecików w kilku wariantach do wyboru.

Pośród zimnych zakąsek znajdziecie między innymi słone babeczki faszerowane pastą ziołową, tymbaliki z kurczaka, delikatny pasztet domowy i wiele rodzajów jaj wiejskich z farszem. Poza typowymi daniami na ciepło i zimnymi przekąskami oferujemy też swojskie wyroby a wśród nich: kabanosy, kiełbasy, ogonówkę czy polędwice wędzoną.

Sprawdź, wybierz dania dla siebie i złóż zamówienie już teraz. Zamówienia przyjmujemy do 3 kwietnia. Istnieje możliwość dostawy w Gdańsku i okolicach.

Zadzwoń i zamów teraz: +48 885 060 686 lub skorzystaj z nowego serwisu do zamawiania cateringu on-line: