Imprezy firmowe i bankiety

Oferta dla firm

Konferencje i bankiety dla firm blisko Gdańska

W obecnym  trudnym czasie Covidowym wychodząc naprzeciw oczekiwaniom oraz z dbałością o zachowanie norm sanitarnych proponujemy Państwu organizację spotkań biznesowych. Konferencje z możliwością noclegu oraz organizację bankietów czy też cateringów na potrzeby Państwa okoliczności biznesowych.

Idealne miejsce na firmową integrację

W zgiełku dnia, w ferworze twórczej pracy, nie zapominamy o tym momencie jakim jest czas wspólnej integracji.

Oferujemy Państwu kompleksową obsługę imprez firmowych począwszy od cateringu po zorganizowanie pełnowymiarowej imprezy firmowej w Złotym Stawie.

Konferencje

Idealne warunki do zorganizowania konferencji, seminariów czy spotkań biznesowych

Sala konferencyjna i pełna infrastruktura

Złoty Staw to idealne miejsce, w którym profesjonalna infrastruktura, sale konferencyjne oraz sprawna obsługa pozwalają na stworzenie niezapomnianych wydarzeń firmowych. Do Państwa dyspozycji oddajemy przestronną, klimatyzowaną salę konferencyjną, która łącznie może pomieścić nawet 180 osób. To wszystko w niezwykle komfortowych warunkach.

Dlaczego warto?

Zorganizuj konferencję w Złotym Stawie

Do Państwa dyspozycji pozostawiamy

Przestronna sala

Klimatyzacja

Do 160 osób

Nagłośnienie

Ekran i flipchart

Szybki internet WIFI

Lunch serwowany i bufetowy

Kolacja serwowana i przystawki

Relaks i oferta hotelowa

Po całodniowej konferencji, spotkaniu branżowym, czy szkoleniu warto jest zrelaksować się i odprężyć w odpowiednich warunkach. Dlatego też nasz hotel oferuje Państwu dziesięć ekskluzywnych pokoi, które mogą pomieścić do 36 osób. Wszystkie one są doskonale wyposażone, dzięki czemu nie tylko sama konferencja, ale również czas spędzony po jej zakończeniu zapadnie wszystkim w pamięci.

Dla naszych gości przygotowaliśmy również bogate menu lunchy w formie bufetu lub serwowanych posiłków. Dysponujemy wygodnym i obszernym parkingiem dla ponad 40 samochodów i autokaru.