Nocleg w Gdańsku

Komfortowe pokoje ze śniadaniem w cichej okolicy blisko Gdańska

Pokoje z widokiem na Gdańsk

Nasz hotel zlokalizowany jest niespełna 8 kilometrów od centrum Gdańska w sąsiedztwie głównych tras prowadzących do Trójmiasta i na południe Polski. Oddajemy do Państwa dyspozycji przestronne pokoje 1,2,3 i 4-osobowe oraz klimatyzowane apartamenty Deluxe, mogące pomieścić maksymalnie 36 osób. W trosce o jak najwyższy komfort wypoczynku naszych gości wszystkie pokoje zlokalizowane są na piętrze budynku. Pokoje Deluxe zlokalizowane są w osobnej części budynku i zapewniają maksimum prywatności.

Komfort, cisza i pełna wygoda

Oferujemy noclegi pracownicze, rodzinne i dla par. Pokoje posiadają nowoczesne, a zarazem funkcjonalne wyposażenie, które sprosta oczekiwaniom klientów przyjeżdżających z rodzinami, jak i osobom w podróży służbowej.

W pokojach obowiązuje zakaz palenia, lecz specjalnie dla naszych gości wyznaczyliśmy miejsce do palenia zlokalizowane na słonecznym tarasie wychodzącym na ogród naszego obiektu. Część pokoi posiada balkon co jest udogodnieniem dla naszych palących gości.

Nocleg ze śniadaniem

Zachęcamy do skorzystania z pysznych śniadań. Śniadanie w Złotym Stawie to bogaty bufet pełen rozmaitych smaków. Odpowiednio skomponowane dadzą Państwu siłę i energię na cały dzień.

Wyposażenie i udogodnienia

Nasze pokoje hotelowe posiadają nowoczesne, a zarazem funkcjonalne wyposażenie, które sprosta Państwa oczekiwaniom.
Oczekiwać na Państwa będzie zestaw powitalny złożony z kawy i herbaty.

Szybki internet WIFI

Telewizor LCD

Telewizja satelitarna / Netflix

Zestaw do parzenia kawy

Łoże małżeńskie

* Balkon

Miejsce dla palących gości

Kosmetyki hotelowe