Oferta cateringowa dań świątecznych

Przeżyj pyszne święta z naszym bożonarodzeniowym cateringiem

Catering świąteczny? Tak!

Przeżywanie magii Świąt Bożego Narodzenia nieodłącznie kojarzy się nam z przygotowywaniem tradycyjnych potraw. Nie zawsze jednak możemy w pełni poświęcić wystarczająco wiele czasu i uwagi na przygotowanie potraw. Z pomocą przychodzi catering świąteczny na Boże Narodzenie 2023, czyli dania i menu opracowane specjalnie z myślą o naszym tradycyjnym stole wigilijnym.

Planujesz przyjęcie wigilijne w domu lub swojej firmie? Kucharze ze Złotego Stawu zadbają o to, aby jedzenie w trakcie uroczystości było świeże i smaczne. Dostarczane przez nas dania są od razu gotowe do spożycia.

Tradycyjne potrawy wigilijne na Twoim stole

Z myślą o świętach Bożego Narodzenia opracowaliśmy świąteczne menu po brzegi wypełnione daniami, które wszyscy już znamy. Dlatego nie zabraknie tam aromatycznego barszczu czerwonego, pasztecików z kapustą i grzybami czy karpia pieczonego w dzwonkach.

Pośród zimnych zakąsek znajdziecie łososia w zalewie migdałowej, pyszne tymbaliki drobiowe czy tradycyjne śledzie w 3 odmianach. A na słodko? jak zwykle duży wybór ciast. Sernik, jabłecznik czy makowiec – to tylko niektóre z naszych wigilijnych propozycji.