Sezon imprez plenerowych

Skorzystaj z oferty imprez plenerowych na spotkania integracyjne, biznesowe i rodzinne

Impreza piknikowa na świeżym powietrzu

Sezon imprez plenerowych uważamy za otwarty! Wykorzystaj świetną pogodę i pozwól nam zorganizować Twoją imprezę na świeżym powietrzu. Nasz zielony ogród i wiata grillowa zapewnią Tobie i Twoim gościom wygodę oraz komfort. Zapewniamy profesjonalną obsługę i zadbamy o przebieg imprezy dokładnie tak jak tego oczekujesz.

Spotkania integracyjne i biznesowe

Spotkanie integracyjne lub biznesowe na świeżym powietrzu? Tak! Spotkania na świeżym powietrzu z wykorzystaniem grilla lub ogniska są doskonałą okazją do zacieśnienia relacji między uczestnikami. Wspólne działania, takie jak gotowanie przy grillu czy siedzenie przy ognisku, sprzyjają rozmowom i budowaniu więzi, zarówno wśród pracowników w firmie, jak i w gronie przyjaciół czy rodziny.

Impreza rodzinna w naszym ogrodzie

W sezonie letnim polecamy zorganizowanie imprezy rodzinnej w naszym ogrodzie. Do dyspozycji domowników i gości będzie wiata grillowa, ognisko, leżaki oraz nasz ogród. To świetny pomysł na zorganizowanie imienin czy urodzin w gronie najbliższych.

Grill a może ognisko?

Stałym elementem naszych imprez plenerowych są ogniska oraz grill z obsługą. Zapewniamy bezpieczny przebieg eventu dla Państwa oraz najbliższego otoczenia. Dużą popularnością cieszą się też nasze leżaki ogrodowe, które pozwalają się zrelaksować w otoczeniu naszego zielonego ogrodu.

Zorganizujemy dla Ciebie imprezę plenerową

Relaks i dobra zabawa na świeżym powietrzu w ogrodzie Złotego Stawu

Wiata grillowa

Ognisko

Grill z obsługą (Grillmen)

Ogród i teren zielony

Fajerwerki

Kącik zabaw dla dzieci

Leżaki ogrodowe

Profesjonalna obsługa